Skup we Wrocławiu wycofanych franków szwajcarskich

Wszysto skupie 8 serii wycofanych franków szwajcarskich we Wrocławiu pod numerem telefonu : 71 707 1 606

Kiedy doszło do wycofania przedostatniej serii franka szwajcarskiego, nie tylko w naszym kraju można było zauważyć zwiększone zainteresowanie sprzedażą wycofanej serii banknotów w kantorach (banki nie skupują starych wycofanych pieniędzy), nasza firma posiadająca kilkanaście kantorów rozlokowanych w naszym kraju - zajmuje się zakupem każdej ilości banknotów 6 i 8 serii wycofanych franków szwajcarskich we Wrocławiu. Jeżeli dysponujesz banknotami podanymi na naszej stronie (proszę sprawdzić obrazki w dolnej części serwisu) i masz zamiar się sprzedać zapraszamy do kontaktu telefonicznego – a nasz pracownik ustali miejsce i kwotę skupu CHF 8 serii. Cena skup w dużej mierze zależy od ceny rynkowej franka będącego w obiegu oraz od ilości sprzedawanej kwoty. Proszę pamiętać, jest możliwość wysyłki małej ilość banknotów kurierem – jak to zrobić wytłumaczy nasz pracownik. Przy okazji chcemy również zwrócić uwagę iż skupujemy również inne banknoty wycofane z obiegu – pełna lista walut znajduje się na pierwszej stronie serwisu.

Awers banknotu 10 franków CHF z serii 8
Awers banknotu 10 franków CHF z serii 8

Rewers banknotu 10 franków CHF z serii 8
Rewers banknotu 10 franków CHF z serii 8

Awers banknotu 20 franków CHF z serii 8Awers banknotu 20 franków CHF z serii 8

Awers banknotu 20 franków CHF z serii 8Rewers banknotu 20 franków CHF z serii 8

Awers banknotu 50 franków CHF z serii 8Awers banknotu 50 franków CHF z serii 8

Rewers banknotu 50 franków CHF z serii 8Rewers banknotu 50 franków CHF z serii 8

Awers banknotu 100 franków CHF z serii 8Awers banknotu 100 franków CHF z serii 8

Rewers banknotu 100 franków CHF z serii 8Rewers banknotu 100 franków CHF z serii 8

Awers banknotu 200 franków CHF z serii 8Awers banknotu 200 franków CHF z serii 8

Rewers banknotu 200 franków CHF z serii 8Rewers banknotu 200 franków CHF z serii 8

Awers banknotu 1000 franków CHF z serii 8Awers banknotu 500 franków CHF z serii 8

Rewers banknotu 1000 franków CHF z serii 8Rewers banknotu 500 franków CHF z serii 8

Według informacjami które można było przeczytać na stronie Centralnego Banku Szwajcarii banknoty ósmej serii zostaną wycofane pod koniec kwietnia i to miało miejsce. Oficjalnie frank 8 serii przestały być środkiem płatniczym w Szwajcarii nawiązuje to banknotów o nominałach 10, 20, 50, 100, 200 i 1000 franków - co spowodowało zakończenie obrotem tymi banknotami w kantorach stacjonarnych a także w bankach w naszym kraju. Nasza firma zajmuje się wymianą walut również skupem nie będących w obiegu walut już ponad 30 lat, w naszych kantorach oferujemy dwie taryfy hurtową i detaliczną która jest zależna od ilości skupowanych franków szwajcarskich. Mieszkasz we Wrocławiu masz przedstawione banknoty zadzwoń.

Posiadacz tych wycofanych banknotów może zadawać sobie pytanie czy są one coś wartę a jeśli to ile i gdzie je mogę sprzedać ? Ważna informacja : nie można ich obecnie używać przy transakcjach gotówkowych. Można się zapytać dlaczego sprawdzone banknoty zostały wycofane? Zgodnie z informacjami nowsza wersje kolejna 9 posiada o wiele lepsze zabezpieczenia przed fałszowaniem (15 różnych elementów) , materiał który został wykorzystany do produkcji jest również trwalszy. Nominały są takie same jak we wcześniejszej wersji. Frank szwajcarski jest jedną z najważniejszych walut świata której pary walutowe szczególnie z USD czy EUR utrzymują pozycję – to prawda choć przy transakcjach międzynarodowych znaczenie lekko spadło. Thomas Jordan Prezes Banku SNB gdy przedstawiono pierwszy nowy banknot zwrócił szczególną uwagę na aspekt wzrostu zainteresowania gotówką - dlatego podjęto decyzje o całkowitym wycofaniu 8 serii aby na rynku pozostałą następna lepiej zabezpieczona.

W naszym serwisie oprócz wycofanych banknotów Szwajcarii prowadzimy skup innych 26 walut europejskich krajów.

Cena skupu : 4.1530 zł. za 1 CHF8

© 2023 starebanknoty.pl
O nas